Strojenie anteny CB

Usługi

Cena:20.00
Wykonujemy dokładne strojenie anten CB za pomocą miernika SWR

Dobrze zestrojona antena z radiem CB zainstalowanym w Twoim samochodzie powinna umożliwić Ci porozumiewanie się bez większych problemów na odległość ok. 8-10 km w otwartej przestrzeni. W mieście komunikatywność powinna być w okolicach 5-7 km.

Jeśli osiągi Twojego radia są mniejsze, to znaczy, że prawdopodobnie masz źle zestrojoną antenę i nie wykorzystujesz w pełni osiągów Twojej anteny i radia CB.

Jeśli słyszysz trzaski, szumy i nie możesz porozumieć się z kimś, kto jest w odległości większej niż paręset metrów? To znak, że powinieneś zestroić antenę ze swoim radiem. Brak prawidłowego zestrojenia anteny może także spowodować spalenie końcówki mocy w Twoim radiu CB, czyli poważną awarię.

Po przeniesieniu radia i anteny z jednego samochodu do drugiego, antena będzie potrzebowała powtórnego zestrojenia. Po zestrojeniu anteny z radiem, antenę należy ustawiać zawsze w tym samym miejscu na samochodzie.

Nie czekaj, przygotuj swój zestaw CB do prawidłowego odbioru już dziś! Służymy poradą i pomocą. Stroimy także anteny bazowe.